Tep regionu

Noviny vašeho regionu...

reklama Festival Houkání

Vyhledat

 

Pozvánka na GROŠ 2013

2.5.2013 - Kategorie: Kutná Hora
autor: redakce, přečteno: 591x , komentářů: 1

Pozvánka na GROŠ 2013

Taneční škola Antonín a Jana Novákovi připravila 13.ročník taneční soutěže O KUTNOHORSKÝ GROŠ 2013, která se uskuteční v neděli 5. května ve velkém sále KD Lorec v kutné Hoře.

Soutěž  začne v 9:30 ráno a bude probíhat do večerních hodin - předpokládaný konec je v 17:00. Soutěžit budou všechny věkové kategorie od dětských až po seniorské páry. Soutěž se koná za finanční podpory Města Kutná Hora a dalších sponzorů.

zpět

komentářů: 1

 

Informace

Vážení čtenáři a předplatitelé, každý týden vám přinášíme ty nejzajímavější zprávy a informace, které nás i vás obklopují. Píšeme o lidech, o sportu, o kultuře, píšeme o všem co se děje ve vašem regionu. My vám ale chceme nabídnout víc, proto další číslo týdeníku TEP vyjde až po letních prázdninách.
Po dobu dvou měsíců pro vás budeme připravovat regionální týdeník TEP, který v září vyjde ve zcela novém hávu, jako moderně společenské periodikum. Předplatitelé se nemusejí obávat, jelikož v době prázdnin jim bude stále chodit televizní program TV Pohoda až do schránky. 
Vaše redakce

 

 

Aktuality

Co se děje o víkendu

Nabízíme vám přehled hlavních víkendových akcí na Kutnohorsku. Zajímají vás veteráni? Nenechte si ujít Veteran rallye - závod do vrchu Kaňk. Vyrazili byste raději na festival? V... Další články
reklama banner
 
 

Vydavatel: Vydavatelství TEP, spol. s r. o. * IČ 24734985 * DIČ CZ24734985 * Inzerce a redakce: * Telefon: 327 312 554 * Mobil inzerce: 725 500 131 * Jednatelka vydavatelství: Eva Zachová. * E-mail: inzerce@tepregionu.cz * distribuce@tepregionu.cz * redakce@tepregionu.cz * Registrační č. MK ČR E 18019 * Jakékoliv šíření obsahu lze jen se souhlasem vydavatele *